7.7
Gebaseerd op 17 beoordelingen

Hospedaje San Miguelito

Op maar 1 km afstand van het Panajachel Park, Hospedaje San Miguelito Panajachel biedt 8 kamers.

Dit hotel ligt vrij dicht bij de Kerk van St. Franciscus, die als een heilige plaats wordt beschouwd. Deze accommodatie is op 115 km van de luchthaven Guatemala-stad en op ongeveer 400 meter loopafstand van de para solola 3Q bushalte.

Bij Dolce Gelato kunt u Italiaanse gerechten proeven, bovendien is het naast dit hotel.

Boek Hospedaje San Miguelito Panajachel

General information

Contact information

Calle Pincipal Calle Santa Elena Zona 2 # Casa 1-50, Panajachel, Guatemala;

Reserveringen voor Hospedaje San Miguelito beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Hospedaje San Miguelito is niet beschikbaar op onze site, als u Hospedaje San Miguelito wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Hospedaje San Miguelito Locatie

 Calle Pincipal Calle Santa Elena Zona 2 # Casa 1-50, Panajachel, Guatemala

Hospedaje San Miguelito Hotel Deals

Gastbeoordelingen

Gastbeoordelingen worden door onze klanten na hun verblijf in Hospedaje San Miguelito samengesteld

Jacob

2021-09-14

Uitstekende locatie, prachtige kamer, geweldig personeel, ik vond het geweldig. Een heleboel opties, goed eten. Het restaurant in het hotel was goed en het zwembad was schoon: )

9

Adriaan

2021-09-14

ons verblijf van 3 dagen hier was enorm genieten. de check-in ervaring was snel en het personeel was uitstekend. gelegen buiten de hoofdweg, het was gemakkelijk te vinden. we waren binnen 10 minuten lopen bij de bushalte, omdat het de vriendelijke locatie had.

8

7.7 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 17 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

24-uursreceptie

Huisdieren zijn niet toegestaan

Hospedaje San Miguelito Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Geen parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Geldwisselkantoor
  • Brandblussers
  • Sport en recreatie

    Openbaar bad
  • Hospedaje San Miguelito Gastenservice

    Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Huishouding
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Kamervoorzieningen

    Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Dvd's/ Video's voor kinderen

Aanbiedingen van Hospedaje San Miguelito

Kamers